D.U.K. puslapių sąrašas:

 

Klausimai apie gaminį

1. Ar RVS Technology yra tiesiog dar vienas alyvos priedas?

Atsakymas: Ne! Skirtingai nei alyvos priedai rinkoje, RVS Technology® produktai sudaro nano keraminį sluoksnį, kuris integruojasi į metalo trinties paviršių Jūsų variklyje, transmisijoje, diferenciale ir t.t. Dėl to poveikis išlieka 100 000 km ir alyvos keitimas tam neturi jokios įtakos. Alyvos priedų paskirtis yra pagerinti alyvos savybes ir keičiant alyvą kaskart iš naujo juos naudoti.


2. Kiek laiko trunka poveikis po RVS Technology® apdorojimo ?

Atsakymas: Tai priklauso nuo prekinio ženklo/vairuotojo/vairavimo/naudojimo sąlygų, tačiau paprastai po apdorojimo poveikis išlieka  100 000 km automobiliams, 50 000 km arba 1500 motovalandų motociklams, keturračiams, sniegaeigiams, ūkio įrangai ir t.t. Kuomet RVS yra naudojama šaunamųjų ginklų apdorojimui, keraminis paviršius apsaugo vamzdį maždaug 1000 šūvių. 


3. Ar reikia kiekvieną kartą keičiant alyvą iš naujo naudoti RVS Technology®?

Atsakymas: Ne! Kaip jau buvo minėta, mūsų produktai reaguoja tiesiogiai su metalo komponentais, sudarydami keraminį sluoksnį, kuris yra ilgalaikis ir tampa metalo komponentų sudedamąją dalimi. Alyvos keitimas niekaip neįtakoja RVS Technology® veikimo.


4. Ar galima ir ar saugu po apdorojimo RVS vėl iš naujo apdoroti variklį, transmisiją ir t.t. pravažiavus 100 000 km?

Atsakymas: Taip, pakartotinis apdorojimas naudojant RVS yra galimas ir saugus, kai norite iš naujo apdoroti savo variklį ir kitus prietaisus.


5. Ar gali RVS Technology® būti naudojama transporto priemonėse, kur alyva yra sintetinė?

Atsakymas: Taip. RVS Technology® yra visiškai suderinama su visais alyvos tipais.


6. Kaip žinoti, kuris produktas yra man tinkamiausias?

Atsakymas: Mūsų produktai yra suskirstyti pagal kategorijas remiantis prietaiso, kurį apdorosite, alyvos talpa. Jeigu Jūsų variklio alyvos talpa 4 l , apdorojimui jums bus reikalinga G4. Jei 5 l -  jums reiks sekančio aukščiausio skaičiaus - G6. Automatinei transmisijai su 6 litrų automatinių transmisijų alyvos talpa reikalinga  T6A ir taip toliau. Jei nesate užtikrintas dėl savo transporto priemonės skysčių talpos dydžio, jas galite rasti vartotojo žinyne arba alyvos talpų lentelėje mūsų tinklalapyje, arba paprasčiausiai susisiekite su mumis ir mes jums padėsime šiuo klausimu!


7. Kiek kuro sutaupysiu po apdorojimo RVS Technology?

Atsakymas: Sutaupymas priklauso nuo daugybės kintamų parametrų. pvz. transporto priemonės istorijos, būklės ir kilometražo, transporto priemonės remonto istorijos, veikimo sąlygų, vairavimo įpročių ir t.t. Remiantis atliktais bandymais (TÜV Süd Bandymų ataskaita), klientų atsiliepimais ir patirtimi, kuro sąnaudos sumažėja nuo  5% iki 12%. Buvo atsiliepimų netgi ir apie didesnį sutaupymą.


8. Ar RVS Technology turi poveikį CO₂ bei kitoms kenksmingoms emisijoms?

Atsakymas: Taip! RVS Technology labai efektyviai sumažina kenksmingas emisijas. CO₂ emisijos sumažėjo bent jau tiek pat, kiek sumažėjo kuro sunaudojimas.


9. Ar gali jūsų produktai užkimšti mano alyvos filtrą/praėjimus variklyje ar transmisijoje?

Atsakymas: Ne. Mūsų produktų aktyviųjų dalelių dydis yra mažesnis negu praėjimai Jūsų oro filtre ir negali nei jo užkimšti, nei susikaupti jo viduje.


10. Ar prekiaujate RVS Technology kitų prekinių ženklų, vardu?

Atsakymas: Ne, tik RVS Technology! Jei kažkas parduoda produktus kitu prekiniu ženklu, teigdami, kad jie yra RVS Technology, galite būti tikri, kad tai padirbiniai ir nelegaliai bandoma pasipelnyti mūsų vardu, IP, bandymais ir t.t. RVS Technology yra įregistruotas ir patentuotas prekinis ženklas bei prekinis vardas, o RVS yra šios technologijos trumpinys. Niekas kitas jo naudoti negali.