Dažniausiai užduodami klausimai:

 

Bendri klausimai

Kuo skiriasi RVS Technology® ir RVS Master?

Atsakymas: 

RVS Technology® gamintojas ir patentininkas yra   OY RVS TECHNOLOGY LTD, http://www.rvs-tec.com Helsinkis, Suomija, o

RVS Master gamintojas ir patentininkas yra SIA INIKA, www.inika.lv, Ryga, Latvia.


Kas tai per priedai?

Atsakymas: RVS Technology® Tribo(nano-)Ceramics -  tai pažangus metodas remontuojant variklius, pavarų dėžes ir kitus mechanizmus. Jei Jūsų prietaisas yra nusidėvėjęs, pvz. ūžia, skleidžia dūmus, sunaudoja per didelį alyvos ar kuro kiekį, jei sumažėja galia ir kompresijos lygis, atsiranda disbalansas ir vibracijos, RVS technology gali šiuos trūkumus pašalinti. 

RVS Technology taip pat veikia kaip prevencinis metodas, apsaugantis Jūsų mechanizmus nuo galimo nusidėvėjimo. Pavyzdžiui, apdorojus automobilio dalis Jūsų automobilis bus apsaugotas nuo rimtų problemų ateityje.


Ką reiškia RVS?

Atsakymas: RVS Technology® yra  patentuotas prekinis ženklas ir žodžių junginio  Requlated Variable Surface (liet. Suderinta kintama danga) trumpinys. Naujausi RVS Technology produktai unikalūs tuo, kad turi savybę automatiškai atpažinti netauriojo metalo paviršių kietumą  ir atitinkamai sureguliuoti tribokeraminių paviršių kietumą.


Teigiama, kad RVS yra autoreaktyvus. Ką tai reiškia?

Atsakymas:  RVS technologija automatiškai aptinka tas vietas ir tas detales, kurios yra linkę nusidėvėti dėl trinties, reaguoja į trinties veikiamus paviršius ir juos padengia apsauginiu sluoksniu.


Ar autoreaktyvumas reiškia tą patį, ką ir „revitalizacija”?

Atsakymas: Terminas "revitalizacija" šiame kontekste yra klaidinantis išsireiškimas. Kai kurie produktai, taip pat medicinos bei kosmetikos įmonės naudoja šį terminą reklamuodamos savo produkciją ir reklamoje teigia, kad produkcija turi atjauninamąjį ir senėjimą stabdantį poveikį. Beveik neveikiančio ar prastos būklės mechanizmo „revitalizacija“ yra neįmanomas netgi su autoreaktyvia TriboKeramika (metalo keramika).

Poveikis po panaudojimo

Vos tik susiformuoja naujas sluoksnis po apdorojimo RVS, jis išlaiko savo unikalias savybes nepaisant to ar alyvoje yra RVS technology junginys, ar jo nėra. Kadangi junginys yra pilnai perduodamas ir integruojamas į metalo trinties paviršius, alyvos pakeitimas neturi įtakos apdorojimo rezultatams.

Unikalios sluoksnio atkūrimo ir apsaugos savybės gali būti akivaizdžios jau po pirmo bandymo. Įbrėžimas ant darbinio paviršiaus išlieka padengtas net ir po 10 alyvos keitimo, jei apytiksliai alyva keičiama 10000 km. intervalu. Toks puikus poveikis atsiranda dėl sluoksnio atkūrimo savybių, sukaupto vidinių spaudimo jėgų potencialo.