Atsiskaitymas už prekes

Internetinėje parduotuvėje www.rvs-tec.lt galite atsiskaityti jums priimtiniausiu būdu: grynaisiais pinigais pristatymo metu, mokėjimo pavedimu, elektronine bankininkyste.

Bankinis pavedimas

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti www.rvs-tec.lt užsakymo numerį.


Elektroninė bankininkystė

Šiuo metu internetinėje parduotuvėje www.rvs-tec.lt už prekes galima  sumokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis:

Visame pasaulyje:

                  

Lietuvoje:


                   

                    

                                       


Šiuo metu galite atsiskaityti grynaisiais:

MaximaLietuvos Spauda ir Rkiosk

Grynaisiais bankeKaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:

  1. Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite savo banką.
  2. www.rvs-tec.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
  3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
  4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į www.rvs-tec.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę www.rvs-tec.lt neperduodami.